EVİM2 HALI KOLTUK YIKAMA

HALI YIKAMA FİYATLARI

Halı Yıkama Fiyat Listesi; Firmamızda Halı yıkama, kilim yıkama, koltuk yıkama, çekyat yıkama, sandalye yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama ve stor perde temizliği fiyatları ortalama 20 ile 350₺ arasındadır.

Kesin fiyatlarımız aşağıdaki halı yıkama fiyat listesi gibidir. Evim halı yıkama ile günün sonunda sürpriz fiyatlar ile karşılaşmanız söz konusu değildir. Yıkamalarımız kesinlikle memnuniyet garantilidir.

Beğenmediğiniz, memnun kalmadığınız halı veya diğer yıkanan koltuk, perde, battaniye, ve yorgan gibi ürünleri tekrardan yıkayıp evlerinize ücretsiz olarak getirmekteyiz.

 

HALI YIKAMA ÇEŞİTLERİ

  • Otomatik Makine ile halı yıkama
  • Fırça Makine ile halı yıkama
  • Elde Halı yıkama

 

TEMİZLEMEYİ NASIL YAPIYORUZ

Koltuk yıkama işlemi; Evinizdeki veya firmanızdaki pis kokulu halılarınızı son derece hijyenik tesislerimizde son model makinelerimiz ve kaliteli kimyasal maddelerimiz ile yıkamayıp akabinde temiz ortamda kurutularak güzel kokulu ve poşetli bir şekilde müşteriye 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Koltuk yıkama işlemi; Evinizdeki veya firmanızdaki lekeli koltuk, çekyat ve sandalyeleri son model makinelerimiz ve kaliteli kimyasal maddelerimiz ile yıkayıp vakumlu cihazlarımız ile nemini alıp kurutarak müşterimize ilk günkü gibi teslim ediyoruz.

Stor perde yıkama işlemi; Evinizdeki veya firmanızdaki kirlenmiş stor perde ve güneşliklerinizi alıyor son model cihazlarımız ve kaliteli kimyasal maddelerimiz ile yıkayıp ilk günkü gibi haliyle sizlere teslim ediyoruz..

Yorgan yıkama işlemi; Evinizdeki kirli elyaf yorgan, silikon yorgan ve pamuk yorganlarınızı teslim alıyor son model makinelerimiz ve kaliteli şampuanlarımız ile yıkayıp tertemiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Battaniye yıkama işlemi; Evinizdeki kirlenmiş battaniyelerinizi teslim alıyor son model cihazlarımız ve kaliteli kimyasal deterjanlarımız ile yıkama işlemini gerçekleştirip tertemiz, kurutulmuş ve güzel kokulu bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

 

HALI YIKAMA FİYAT FARKLARI

1-Makine halıları, Polip halıları, Polyester halıları, akrilik halıları ve anti bakteriyel halıların makinede yıkanımı kolay olduğu için ciddi zaman ve işçilik gerektirmiyor bu sebeple özel halılara göre fiyatı uygundur..

2- İpek halı, hereke halı, milas halı, step shaggy halı gibi halılar özel ve elde dokuma olduğu için makine ile yıkamıyoruz ciddi işçilik, dikkat ve zaman alabilen bir ürün olduğu için normal fiyatlardan pahalıdır.

Evim halı yıkama olarak halı fiyatlarını mümkün olduğu kadar düşük tutma amacındayız… Şu süreçte sadece Tuzla, Pendik ve Kartal ilçelerine servisimiz ücretsizdir.  Diğer ilçelerden oluşabilecek talep neticesinde halı yıkama hizmetimiz ücretsiz olabilmektedir.

 

NOT: Makine Halısı, Polip Halısı, Polyester Halı, Makine Yün Halısı, Akrilik halı, Antibakteriyel halı dışında kalan tüm halılar, özel halı statüsündedir
Özel halılarınız, Fırçalı makinemiz ve İşin ehli uzman personelimiz ile sadece eski usül de elde yıkanır, anti bakteriyel özel kurutma odalarımızda bekletilir ve 4 iş günü içerisinde sizlere ambalajlı bir şekilde teslim edilir.

HALI YIKAMA FİYAT LİSTESİ

MAKİNE HALISI

25 TL (m2)

SHAGGY HALI

28 TL (m2)

NEPAL HALI

27 TL (m2)

EL DOKUMA HALI

50 TL (m2)

HALIFLEKS

25 TL (m2)

JELTABAN HALI

25 TL (m2)

KİLİM

30 TL (m2)

MAKİNE YÜNÜ HALISI

28 TL (m2)

AKRİLİK HALI

28 TL (m2)

ANTİBAKTERİYEL HALI

28 TL (m2)

İPEK HALI

50 TL (m2)

STEP SHAGGY

50 TL (m2)

DİĞER ÜRÜNLERİN FİYAT LİSTESİ

STOR PERDE YIKAMA

25 TL (M2)

TEK ve ÇİFT KİŞİLİK BATTANİYE

100 TL

TEK ve ÇİFT KİŞİLİK ELYAF YORGAN

130 TL

TEK ve ÇİFT KİŞİLİK SİLİKON YORGAN

130 TL

TEK ve ÇİFT KİŞİLİK PAMUK YORGAN

150 TL

TEK ve ÇİFT KİŞİLİK YÜN YORGAN

150 TL

SANDALYE YIKAMA

30 TL (ADET)

TEKLİ KOLTUK

200 TL

KOLTUK TAKIMI

400 TL

KÖŞE KOLTUK TAKIMI

400 TL

TEK KİŞİLİK MEKAN YATAK

250 TL

ÇİFT KİŞİLİK MEKAN YATAK

300 TL