Velibaba Halı Yıkama

Velibaba Halı Yıkama

Velibaba Halı Yıkama

Velibaba halı yıkama olarak semtimizde halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, perde yıkama, battaniye yıkama ve halı overlok tamiri hizmeti sunmaktayız.

Kurtköy halı yıkama fabrikası siz değerli müşterilerinin memnuniyetine önem veren bir işletmedir. Son teknoloji ile donanımlı makineleri ile öne çıkan halı yıkama işletmemiz ihtiyaç duyacağınız her zaman yanınızda olmaktadır.

Deneyimli çalışanlarımızın güler yüzlülüğü ile kalitemizi her geçen gün daha da arttırmaktadır. Halı yıkama sektöründe ki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere en iyi hizmeti sunmak için durmaksızın çalışanlarımızı ve şirketimizi yeniliklere açık tutarak güncellemekteyiz.

Velibaba Halı yıkama firması olarak; halı, battaniye, yorgan gibi malzemelerinizi gönül rahatlığı ile yıkatabilirsiniz. Sizlere verebileceğimiz güvencemiz kaliteli duruşumuz ve müşterilerimize verdiğimiz önemden doğan memnuniyettir. Halı yıkama sektöründe ki gelişmeleri yakından takip etmemiz ve kaliteden ödün vermediğimiz ise rakiplerimizden bir adım öne geçmemizi sağlamaktadır.

Halınızın daha profesyonel bir yıkama hizmeti ile temizliklerinin daha iyi ve daha kaliteli bir şekilde yıkanabilmesi için mutlak suret ile tercih edilmesi gerekmekte olan bir hizmet türüdür. Yüksek boyutlu halı yıkama makineleri  ile en uygun seviyede halıların temizliği yapılarak sıkma ve kurutma işlemleri de son teknoloji kurutma makineler ile en uygun olacak şekilde yapılmaktadır.

Kalite standartlarını en iyi şekilde yükselten ve hizmetlerini çok daha kusursuz bir noktaya taşıyan Velibaba halı yıkama, rekabet ortamını da en iyi şekilde değerlendirerek sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Velibaba Halı Yıkama Firmaları

Müşteri memnuniyetine önem veren Velibaba halı yıkama fabrikası müşterilerinin bütçesini düşünerek en uygun fiyattan halılarınızı yıkamaktayız. Halı yıkamak oldukça zor ve güç olan bir iştir. Bu nedenle hanımlara kolaylık sağlayan halı yıkama sektörü sizlere en iyi hizmeti vermek için durmaksızın çalışmaktadır. Öncelikle halı yıkama işlemini hijyene uygun ortamlar da en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca halı yıkama ve kurutma da kullandığımız makineler son teknoloji sistemine uygun olan sistemedir. Üstelik makinelerimiz de yıkanan halılar da var olan lekelerin kalma ihtimali yoktur.

Velibaba halı yıkama firması olarak halılarınızı adresinizden teslim alarak hijyene uygun olacak şekilde yıkadıktan sonra yine makinelerde kurutup paketlemesi yapıldıktan sonra paketlenerek adresinize teslim edilmektedir.

Kurtköy halı yıkama fabrikamızda halılarınızı yıkatmak istiyorsanız ulaşmanız için iletişim numaramızı arayabilir veya iş yerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Velibaba Halı Yıkama Fiyatları

Velibaba Halı yıkama fiyatları ürün özelliğine göre ve firmalara göre değişiklik göstermekle beraber, sizlere en kaliteli işçiliği, en uygun fiyatlarla sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Çıkmayan lekeler veya yıkanmamış gibi görünen halılarla, renkleri birbirine karışmış veya akmış ürünlerle karşılaşmamak için bizi tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Sektörde kendimize sağlam bir yer edinmemizin sebebi müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olmamızdır.

Halılarınızı verdiğiniz adresten kendi arabalarımız ile teslim alıyoruz. Aynı zamanda söz verdiğimiz günde yine kendi araçlarımız ile adresinize teslim ediyoruz. Aldığınız hizmet sonrasında sanki yeni almış gibi hissedeceksiniz. %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle yıllardır hizmetlerine devam eden firmamız müşterilerden aldığı olumlu yorumların motivasyonu ile hizmetlerine devam ediyor.

Velibaba Halı Yıkama İletişim 

Velibaba halı yıkama iletişim arayışındaysanız, size bir telefon kadar yakınız. Firma seçiminde ilk dikkat edilecek konulardan biri, firmanın güvenilir oluşu olmalıdır. Evinize girecek kişilerin güvenilir olması veya evinize girmese dahi ürünlerinizi nasıl temizleyeceği, fiyat konusundan daha öncelikli olmak zorundadır.

Velibaba halı yıkama fabrikası olarak hizmet veren kurumumuz, yıllardır bu sektörde barınabilmesi sayesinde güvenilirliğini kanıtlamış durumdadır. Bilindiği üzere, bir işi hakkıyla yapamayan veya olumuz müşteri yorumlarına maruz kalan hiçbir firma, bulunduğu sektörde barınamaz. Yıllardır verdiğimiz kaliteli hizmet, uygun fiyat ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız sayesinde, işimizi ne kadar ustalıkla yaptığımızın da referansını vermiş olmaktayız.

Halı yıkama hizmeti sunan firmamızın konumu Pendik/ İstanbuldur.

Halı yıkama ve diğer yıkama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0216 378 56 78 ofisimizi veya 0542 511 31 33 cep hattımızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: , , , , , , ,